Bezplatná kontrola vozidla

Bezplatná kontrola vozidla

Kontrola vozidla je dôležitou súčasťou jeho správnej údržby a bezpečnosti na cestách. Preto naše servisné stredisko ponúka bezplatnú kontrolu vozidla, aby ste sa uistili, že všetko je v poriadku a bez problémov.Táto bezplatná obhliadka vozidla trvá zvyčajne 30 minút a zahŕňa kontrolu viacerých aspektov vozidla. Auto sa umiestni na zdvihák, aby bolo možné lepšie prezrieť jeho podvozok a nápravy. Servisný technik si skontroluje brzdy a výfukový systém, nápravy, stav prevádzkových kvapalín a  brzdovej kvapaliny.

V záverečnej fáze kontroly vám servisný technik poskytne stručný prehľad o stave Vášho vozidla. Pokiaľ sa zistia nejaké nedostatky, technik vám poradí, aké kroky je potrebné podniknúť, aby ste svoje vozidlo udržali v bezpečnom a spoľahlivom stave.

Bezplatná kontrola vozidla v servisnom stredisku je výbornou príležitosťou pre majiteľov vozidiel, aby sa uistili, že ich vozidlo je v bezpečnom a technicky správnom stave. Ak si aj vy chcete zabezpečiť kontrolu svojho vozidla, neváhajte sa objednať a využiť túto príležitosť.

Kontrola je určená len pre objednaných zákazníkov, ktorí si ju dopredu zarezervujú na telefónnom čísle 0908 445 005

Poradíme vám? Zavolajte nám

PO-PI: 8:00 - 17:00